UR & KLOCKOR / Golvur / Golvur 10458553
nr 1045 8553
Golvur
1800-tal, höjd: 188 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 juli 2016
kl 18:04:51
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)